Big Bang Romania
Bine ai venit pe forumul Big Bang Romania, dedicat trupei coreene Big Bang!

Te rugăm să te înregistrezi/loghezi pentru a avea acces la toate secțiunile forumului.

Dacă ţi-ai uitat username-ul sau parola şi nu le poţi recupera, trimite-ne un e-mail pe adresa help@bigbangromania.net şi te ajutăm noi. Te rugăm să nu înregistrezi alt cont dacă ai deja unul. :)

Mulțumim!
Big Bang Romania
Bine ai venit pe forumul Big Bang Romania, dedicat trupei coreene Big Bang!

Te rugăm să te înregistrezi/loghezi pentru a avea acces la toate secțiunile forumului.

Dacă ţi-ai uitat username-ul sau parola şi nu le poţi recupera, trimite-ne un e-mail pe adresa help@bigbangromania.net şi te ajutăm noi. Te rugăm să nu înregistrezi alt cont dacă ai deja unul. :)

Mulțumim!
Big Bang Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Big Bang Romania


 
AcasaUltimele imaginiGalerieCăutareÎnregistrareConectare

 

 Guest?

In jos 
AutorMesaj
Aya Saru
Admin
Admin
Aya Saru


Mesaje : 1612
Puncte : 8417
Reputatie : 21
Data de inscriere : 08/08/2010
Varsta : 36

Guest?              Empty
MesajSubiect: Guest?    Guest?              I_icon_minitimeJoi Mai 24, 2012 1:34 am

Dacă ești doar în trecere, dar ai vrea totuși să ne lași un mesaj, poți face asta aici.


If you're just passing by but you'd still like to leave us a message, you can do that here.



ALL SPAM AND ADVERTISING MESSAGES WILL BE DELETED.

(unless they're BIGBANG related)
Sus In jos
http://bigbangromania.forumotion.eu
.ChinHo
Vizitator
Anonymous



Guest?              Empty
MesajSubiect: Love and hugs !   Guest?              I_icon_minitimeVin Aug 31, 2012 2:03 pm

Hi, cuteness VIP`s!
Vă felicit pentru o comunitate perfectă pusă la punct şi foarte activă Guest?              1720490380.
Felicitări deastfel şi pentru că sunteţi mereu la curent cu ştirile cu şi despre Double B, yeaaai Guest?              3865931654
Tot ce pot face e să vă urez succes în continuare, baftă deplină... şi aşa cum ne-am obişnuit şi până acum, VIP`s keep fighting Guest?              1444707468!!
Sus In jos
Aya Saru
Admin
Admin
Aya Saru


Mesaje : 1612
Puncte : 8417
Reputatie : 21
Data de inscriere : 08/08/2010
Varsta : 36

Guest?              Empty
MesajSubiect: Re: Guest?    Guest?              I_icon_minitimeVin Noi 09, 2012 6:42 am

Mulțumim! Încercăm... oops E greu, dar ne place. ^.^
Sus In jos
http://bigbangromania.forumotion.eu
Continut sponsorizat





Guest?              Empty
MesajSubiect: Re: Guest?    Guest?              I_icon_minitime

Sus In jos
 
Guest?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Big Bang Romania :: For The World-
Mergi direct la: