Big Bang Romania
Bine ai venit pe forumul Big Bang Romania, dedicat trupei coreene Big Bang!

Te rugăm să te înregistrezi/loghezi pentru a avea acces la toate secțiunile forumului.

Dacă ţi-ai uitat username-ul sau parola şi nu le poţi recupera, trimite-ne un e-mail pe adresa help@bigbangromania.net şi te ajutăm noi. Te rugăm să nu înregistrezi alt cont dacă ai deja unul. :)

Mulțumim!
Big Bang Romania
Bine ai venit pe forumul Big Bang Romania, dedicat trupei coreene Big Bang!

Te rugăm să te înregistrezi/loghezi pentru a avea acces la toate secțiunile forumului.

Dacă ţi-ai uitat username-ul sau parola şi nu le poţi recupera, trimite-ne un e-mail pe adresa help@bigbangromania.net şi te ajutăm noi. Te rugăm să nu înregistrezi alt cont dacă ai deja unul. :)

Mulțumim!
Big Bang Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Big Bang Romania


 
AcasaUltimele imaginiGalerieCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regulament general pentru membri

In jos 
+3
Park Ha-Di
NicKy4ev3r
Aya Saru
7 participanți
AutorMesaj
Aya Saru
Admin
Admin
Aya Saru


Mesaje : 1612
Puncte : 8417
Reputatie : 21
Data de inscriere : 08/08/2010
Varsta : 36

Regulament general pentru membri Empty
MesajSubiect: Regulament general pentru membri   Regulament general pentru membri I_icon_minitimeMar Mai 29, 2012 11:32 am

Îl puteți accesa și de pe homepage, și din bara de jos care apare la index, dar am vrut să-l pun și aici, pentru a anunța atunci când se modifică sau adaugă o regulă.

Regulament general pentru membri 5msrd


Ultima editare efectuata de catre Aya Saru in Vin Oct 04, 2013 5:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://bigbangromania.forumotion.eu
Aya Saru
Admin
Admin
Aya Saru


Mesaje : 1612
Puncte : 8417
Reputatie : 21
Data de inscriere : 08/08/2010
Varsta : 36

Regulament general pentru membri Empty
MesajSubiect: Re: Regulament general pentru membri   Regulament general pentru membri I_icon_minitimeSam Iul 21, 2012 3:00 am

Acum regulamentul e anunț global, deci îl puteți citi indiferent unde navigați pe forum.

Citiți și recitiți! Nu e făcut dintr-un moft de-al meu, e făcut ca să asigure buna funcționare a site-ului.
Sus In jos
http://bigbangromania.forumotion.eu
Aya Saru
Admin
Admin
Aya Saru


Mesaje : 1612
Puncte : 8417
Reputatie : 21
Data de inscriere : 08/08/2010
Varsta : 36

Regulament general pentru membri Empty
MesajSubiect: Re: Regulament general pentru membri   Regulament general pentru membri I_icon_minitimeSam Aug 04, 2012 8:05 am

Vă rog ca în cazul în care citați mesaje ce conțin imagini, să puneți imaginile în spoiler, ca să nu se întindă prea mult mesajele (ar dura mai mult și încărcarea paginii).
Sus In jos
http://bigbangromania.forumotion.eu
NicKy4ev3r
VIP
VIP
NicKy4ev3r


Mesaje : 299
Puncte : 4575
Reputatie : 2
Data de inscriere : 06/09/2012
Varsta : 30
Localizare : Paphos Cyprus

Regulament general pentru membri Empty
MesajSubiect: Re: Regulament general pentru membri   Regulament general pentru membri I_icon_minitimeJoi Sept 06, 2012 10:40 pm

Sunt de acord cu regulamentul.Am sa il respect
Sus In jos
Park Ha-Di
VIP
VIP
Park Ha-Di


Mesaje : 262
Puncte : 4512
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 25
Localizare : Romania-Slatina

Regulament general pentru membri Empty
MesajSubiect: Re: Regulament general pentru membri   Regulament general pentru membri I_icon_minitimeSam Oct 06, 2012 1:30 am

Si eu sunt de acord cu regulamentul!! <3.
Nu e greu...si e usor de respectact...dar daca alti nu au cei 7 ani de acasa ca sa il respecte.E treaba lor ;).Oricum vor plati pentru asta...si cand ma refer la "plati" adica vor suporta consecintele facute de administrator :D.
PS: Sa nu va suparati ca am spus "cei 7 ani de acasa" si m-am referit la uni...nu la toti..pentru ca mai sunt si din astia...si nici eu nu ii mai suport.Si de aceea sunt de acord cu regulamentul :D.E foarte corect!!!!
Daca am insultat pe cineva sau am jignit pe cineva...sa imi spuneti ca sa modific ca nu vreau sa supar pe nimeni :D.
Sus In jos
★MiRa★

★MiRa★


Mesaje : 5
Puncte : 4229
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/10/2012
Varsta : 25

Regulament general pentru membri Empty
MesajSubiect: Re: Regulament general pentru membri   Regulament general pentru membri I_icon_minitimeJoi Oct 25, 2012 10:49 pm

Am citit regulamentul şi sunt de acord cu el. yo
Sus In jos
MihaGD
VIP
VIP
MihaGD


Mesaje : 1037
Puncte : 5438
Reputatie : 10
Data de inscriere : 18/05/2012
Localizare : TIMISOARA

Regulament general pentru membri Empty
MesajSubiect: Re: Regulament general pentru membri   Regulament general pentru membri I_icon_minitimeVin Oct 26, 2012 12:19 am

Foarte bun regulamentul :)
Sus In jos
Oana
VIP
VIP
Oana


Mesaje : 265
Puncte : 4540
Reputatie : -1
Data de inscriere : 04/09/2012
Varsta : 27
Localizare : Jibou

Regulament general pentru membri Empty
MesajSubiect: Re: Regulament general pentru membri   Regulament general pentru membri I_icon_minitimeVin Oct 26, 2012 12:11 pm

Am citit regulamentul si mi se pare ok
Sus In jos
Serenity96

Serenity96


Mesaje : 34
Puncte : 3804
Reputatie : 1
Data de inscriere : 24/01/2014
Varsta : 27
Localizare : Pitesti

Regulament general pentru membri Empty
MesajSubiect: Re: Regulament general pentru membri   Regulament general pentru membri I_icon_minitimeVin Ian 24, 2014 9:29 am

Am citit regulamentul si am sa-l respect!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Regulament general pentru membri Empty
MesajSubiect: Re: Regulament general pentru membri   Regulament general pentru membri I_icon_minitime

Sus In jos
 
Regulament general pentru membri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [2014.03.25] Seungri: „Ceilalți membri nu mi-au dat niciun sfat referitor la drama în care voi juca”
» [2011-06-17] G-Dragon: Cel mai dorit cantaret pentru a compune un cantec pentru scoala
» [2011-02-16] Big Bang - mai agitați pentru comeback, decât pentru debut!
» [2011-12-12] T.O.P dezvăluie motivul pentru care s-a decis să colaboreze cu Gummy pentru “I Am a Singer”
» [2012-03-26] Big Bang colaborează cu Gmarket pentru carcasele pentru mobil ediţie limitată + Proiect de caritate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Big Bang Romania :: Big Bang Romania :: Regulament-
Mergi direct la: