Big Bang Romania
Bine ai venit pe forumul Big Bang Romania, dedicat trupei coreene Big Bang!

Te rugăm să te înregistrezi/loghezi pentru a avea acces la toate secțiunile forumului.

Dacă ţi-ai uitat username-ul sau parola şi nu le poţi recupera, trimite-ne un e-mail pe adresa help@bigbangromania.net şi te ajutăm noi. Te rugăm să nu înregistrezi alt cont dacă ai deja unul. :)

Mulțumim!
Big Bang Romania
Bine ai venit pe forumul Big Bang Romania, dedicat trupei coreene Big Bang!

Te rugăm să te înregistrezi/loghezi pentru a avea acces la toate secțiunile forumului.

Dacă ţi-ai uitat username-ul sau parola şi nu le poţi recupera, trimite-ne un e-mail pe adresa help@bigbangromania.net şi te ajutăm noi. Te rugăm să nu înregistrezi alt cont dacă ai deja unul. :)

Mulțumim!
Big Bang Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Big Bang Romania


 
AcasaUltimele imaginiGalerieCăutareÎnregistrareConectare

 

 [2014.08.17] G-Dragon promite că trupa Big Bang va avea comeback anul acesta

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
DoraeDae
VIP
VIP
DoraeDae


Mesaje : 975
Puncte : 6734
Reputatie : 16
Data de inscriere : 13/07/2012
Varsta : 27
Localizare : Ramnicu Valcea

[2014.08.17] G-Dragon promite că trupa Big Bang va avea comeback anul acesta Empty
MesajSubiect: [2014.08.17] G-Dragon promite că trupa Big Bang va avea comeback anul acesta   [2014.08.17] G-Dragon promite că trupa Big Bang va avea comeback anul acesta I_icon_minitimeMar Aug 19, 2014 9:00 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

G-Dragon a vorbit în cadrul concertului YG Family din Seul despre planurile de comeback ale trupei BigBang.

El I-a spus publicului prezent la concert pe 15 august următorul lucru: „Sunt fericit că putem susține un concert pe un stadion în Coreea și că putem cânta afară bucurându-ne de vremea frumoasă de vară alături de voi. Săptămâna viitoare este aniversarea de 8 ani de când trupa Big Bang a debutat. A trecut ceva vreme de când am lansat un album ca un grup. Am fost ocupat jucându-mă în loc să muncesc din greu asupra producerii unui nou album, deci n-am fost capabili de acest lucru. Îmi cer scuze. Totuși, voi munci din greu și voi da tot ce am mai bun la producerea noului album, așa că îl vom putea lansa anul acesta.”


Sursa: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] via [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Credits: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trad.rom: DoraeDae@BBRo
Shared by bigbangromania.net
Sus In jos
PaulaElena
VIP
VIP
PaulaElena


Mesaje : 278
Puncte : 4636
Reputatie : 7
Data de inscriere : 21/06/2012
Varsta : 27
Localizare : Medias,Romania

[2014.08.17] G-Dragon promite că trupa Big Bang va avea comeback anul acesta Empty
MesajSubiect: Re: [2014.08.17] G-Dragon promite că trupa Big Bang va avea comeback anul acesta   [2014.08.17] G-Dragon promite că trupa Big Bang va avea comeback anul acesta I_icon_minitimeMar Aug 19, 2014 10:10 am

Sper sa se tina de promisiune T-T
Sus In jos
AyumuAi
VIP
VIP
AyumuAi


Mesaje : 528
Puncte : 5206
Reputatie : 11
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 30

[2014.08.17] G-Dragon promite că trupa Big Bang va avea comeback anul acesta Empty
MesajSubiect: Re: [2014.08.17] G-Dragon promite că trupa Big Bang va avea comeback anul acesta   [2014.08.17] G-Dragon promite că trupa Big Bang va avea comeback anul acesta I_icon_minitimeMar Aug 19, 2014 10:22 am

Hmmm... Bine, o sa am incredere doar pentru ca a spus-o el, ca daca o spunea YG, as fi inceput sa rad (si s-o dau in plans dupa, dar e irelevant XD).
Sus In jos
Continut sponsorizat





[2014.08.17] G-Dragon promite că trupa Big Bang va avea comeback anul acesta Empty
MesajSubiect: Re: [2014.08.17] G-Dragon promite că trupa Big Bang va avea comeback anul acesta   [2014.08.17] G-Dragon promite că trupa Big Bang va avea comeback anul acesta I_icon_minitime

Sus In jos
 
[2014.08.17] G-Dragon promite că trupa Big Bang va avea comeback anul acesta
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [2014.11.26] GD: „Comeback-ul Big Bang amânat până anul viitor, pentru a veni cu muzică mai bună”
» [2014.01.14] YG aliniază comeback-urile și debuturile din anul 2014
» [2014.01.27] YG spune: „Comeback-ul trupei Big Bang va fi în august, G-Dragon se va concentra asupra noului album”
» [2014.10.30] Big Bang ar putea fi singura trupă de la YG care nu a venit cu ceva nou în 2014
» [2014.06.18] Trupa Big Bang va cânta în cadrul festivalului muzical „A-nation 2014”

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Big Bang Romania :: Goodies :: Știri-
Mergi direct la: